Skip to content

dr scott думки експертів

Written by

Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]Дія на організмDr Scott

Dr Scott В даний час продовжуються дослідження, спрямовані на уточнення механізмів дії екстракту мартінії. Результати однієї з нових робіт чітко продемонстрували, що гарпагозид і гарпагід є не просто інгібіторами циклооксигенази 2-го типу (COX-2), вони надають високоселективне дію. Отже, вони є безпечними протизапальними со-єднаннями в порівнянні з класичними нестероїдними протизапальними засобами і можуть бути багатообіцяючими інгібіторами запалення природного походження. Одночасно важливо враховувати зміну ставлення до ряду лікарських засобів, що раніше вважалися ефективними для лікування остеоартриту.

На додаток він також проявляє антиоксидантні властивості.

4 dr scott думки експертів

Більш детально молекулярні аспекти дії екстракту представлені на рис.

Більш масштабне дослідження за участю 250 пацієнтів, які страждають остеоартритом кульшового або колінного суглоба, було проведено в 2002 році. Протягом 8 тижнів пацієнти отримували по 2400 мг екстракту гарпагофітуму (добова доза в перерахунку на гарпагозид становила 50 мг).

Відгуки на Dr Scott

А наслідком зниження вмісту iNOS є менше утворення оксиду азоту, що веде до зменшення вираженості перекисного окислення ліпідів. Серед засобів, що застосовуються для лікування остеоартриту, екстракт мартінії виділяється комплексним різноспрямованим дією. додаток на основі екстракту мартінії надає і протизапальний, і знеболюючий, і хондропротекторний ефект.

Призначення екстракту мартінії запашної при фі-броміалгіі, як і в випадку остеоартриту і поперекового болю, пов’язане зі зниженням прийому НПЗЗ (див. Вище;). Призначення екстракту мартінії запашної при поперекового болю, як і в випадку остеоартриту, пов’язане зі зниженням прийому НПЗЗ (див. Вище;). За даними виявлених нами досліджень [20-23, 25-27], екстракт мартінії запашної зменшував вираженість поперекового болю на 40- 50%. Біль повністю зникала у 2,5-20% пацієнтів. Через зниження вмісту COX-2 утворюється менше простагландинів, які опосередковують ексудативну фазу запалення.

>>>>  Ash be forte Замовити тут!

  • За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, до 20% населення планети страждають захворюваннями суглобів.
  • Самі ж пацієнти оцінили терапію екстрактом H.
  • Ефективність дополненіеа оцінена лікарями як дуже хороша і хороша у 82,9% пацієнтів.
  • procumbens як однаково ефективну у порівнянні з попереднім лікуванням в 30,8% випадків, а в 62,4% випадків визнали її більш дієвою.
  • Дослідники прийшли до висновку про високу ефективність екстракту H.

Доведено також, що деякі сполуки екстракту хряща акули мають потужну антиоксидантну дію, захищають клітини організму від агресивних гідроксильних радикалів. Переносимість екстракту мартінії запашної, мабуть, перевищує таку у селективних інгібіторів ЦОГ-2. У трьох метааналізах, виконаних в 2007 р і включали в цілому 14 клінічних досліджень, було відзначено, що екстракт мартінії запашної є ефективним протизапальним і знеболюючим доповненням, особливо щодо суглобових симптомів [28-30]. Це узгоджується з висновками, що випливають з цього огляду.

Крім того, доведено иммуномодулирующее (активація клітинного і гуморального факторів імунітету) і антиканцерогенну дію екстракту хряща акули, що дозволяє захищати організм від різних інфекцій і пухлин. Ряд речовин хряща мають антиангіогенним ефектом, тобто гальмують утворення нових кровоносних судин до твердих пухлин,

3 dr scott думки експертів

блокуючи їх харчування.

Давайте розглянемо ці питання, а також, що нового в лікуванні захворювань опорно-рухового апарату з’явилося за останній час. Основними діючими речовинами екстракту імбиру є гінгерол, шагаоли, ефірні масла (сесквітерпени- Зингібер, куркумін, бета-бісаболон).

З давніх часів і протягом тисячоліть корінь імбиру використовувався в Китаї для лікування ревматоїдних захворювань. Імбир зменшує утворення в організмі прозапальних сполук – простагландинів і лейкотрієнів, що викликають біль, що підсилюють запальні і алергічні процеси. Екстракт імбиру покращує рухливість суглобів, знімає набряки, усуває запалення. Екстракт хряща акули має різноманітний хімічний склад і містить близько 40 різних протеїнів, протеоглікани, уроновая кислоту, хондроїтину сульфат, кератан сульфат, лізоцим, інгібітори трипсину, хімотрипсину, плазміну, колагенази та інші сполуки.

>>>>  penigun огляд товару

Dr Scott

Dr Scott в Москві

І це не дивно, адже наші суглоби, м’язи, хребет і кістки день у день відчувають колосальне навантаження, яка тим важче, ніж з меншою увагою ми ставимося до турботи про них, не дотримуючись, здавалося б, прості правила під час роботи, навчання або відпочинку. До речі про активний відпочинок, він, як і багато видів спорту, також може стати джерелом інтенсивних навантажень, які, в свою чергу, часто є причиною травм. І ось вже спина болить навіть після незначних навантажень, починає «стріляти» в спину радикуліт, суглоби не гнуться до такої міри, що часом спуститися або піднятися по сходах – це ціла історія. Як впоратися з цими проблемами? А якщо їх накопичився цілий оберемок, доведеться пити ліки жменями або досить одного дополненіеа з широким спектром дії?

Previous article

Dr Parell відгуки

Next article

ecoslim випадок !!!

Join the discussion

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *