Вы здесьБаза "Юний турист" запрошує

База "Юний турист" запрошує


        Турбаза "Юний турист"  Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму м. Києва розташована в живописній історичній місцевості столиці України - Феофанії. Ліс, озера, чисте повітря, джерельна вода - основна прикраса цієї території.  Кияни вважають цю місцевість однією з найкращих зон відпочинку.

        Свято-Пантелеймонівський скит, музей народної архітектури та побуту України, Національний виставковий Центр, садово-парковий комплекс Феофанія, музей бджільництва - екскурсійні об'єкти, які знаходяться поблизу бази "Юний турист".

        Частіше всього  назву "Феофанія" пов'язують з клінічною лікарнею "Феофанія" Державного управління справами, яка знаходиться неподалік. І більше іменитий сусід - музей під відкритим небом народної архітектури та побуту України "Пирогово" просто затьмарив цю маленьку перлину на околиці Києва. Та цілком даремно. Феофанія - історична місцевість. Вперше вона згадується ще у ХV столітті під  назвою Шахравщина. Пізніше носила назву Лазарівщина, на честь благочестивого ченця Лазаря, що тримав тут пасіку. Звідси ще одна назва місцевості - Пасічне. А нинішню назву - Феофанія - обитель успадкувала від імені єпископа Феофана Шиянова, першого київського вікарія, який поселився тут на початку ХІХ століття. 

        Урочище Феофанія вже давно називають українською Швейцарією за пейзажну розмаїтість. Це - одна з найстаріших у Європі грабово-дубових дібров, з унікальними "червонокнижними" рослинами та незайманою природою.   

        Історія урочища тісно пов'язана з історією Свято-Пантелеймонівського монастиря. А сам храм Святого Пантелеймона височіє над всією долиною і притягує до себе погляд з будь-якого куточка парку.

        У 1972 році урочище Феофанія було оголошене парком-пам'яткою. У 1992 році отримало статус парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення.

Хіба не диво, що в такому величезному мегаполісі як Київ, збереглися святі місця, оточені прекрасною природою.

Ми запрошуємо Вас побачити і відчути неповторність Феофанії,  щоб ще не один раз повернутись сюди.

Забронировать номер

+38(095)9160006

Забронировать Онлайн