Вы здесьБлоги

Блоги


"ДЕНЬ ТУРИЗМУ" серед вихованців "Школи успіху" Фонду Кличко

30 липня 2014 року Міжнародним центром дитячо-юнацького туризму міста Києва Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (КМДА) було проведено «День туризму» серед вихованців «Школи успіху» Фонду Кличко.


«Школа успіху» – це унікальний безкоштовний літній проект для дітей 12-14 років, який проводиться Фондом Кличко з 2011 року. Цього літа керівництвом проекту  були запрошені педагоги Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму міста Києва для організації «Дня туризму» серед вихованців.

ЧЕМПІОНСЬКЕ ЛІТО КИЇВСЬКИХ ТУРИСТІВ!!!

ЧЕМПІОНСЬКЕ ЛІТО КИЇВСЬКИХ ТУРИСТІВ!!!


Золота скарбничка досягнень МЦДЮТ поповнюється новими нагородами!


Так, 25-27 червня 2014 року у місті Львів відбувся Чемпіонат України з орієнтування на велосипедах. У Чемпіонаті взяла участь збірна команда гуртківців та педагогів Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму міста Києва у складі:


Романов Георгій,


Кошовий Ярослав,


Михайловін Іван,


Стрижак Артем Олексійович,


Калінкін Олександр Борисович.

Вихованці МЦДЮТ - чемпіони Європи з рогейну

Вітаємо чемпіонів Європи з рогейну серед юніорів, вихованців МЦДЮТ  Романова Георгія і Кошового Ярослава та їх тренерів Калінкіна Олександра Борисовича та Стрижак Олену Анатоліївну. Так тримати!!!

Нагородження переможців та призерів Весняного кубку та змагань з ТПТ "Крос-похід" . Протоколи Весняного кубку оновлені

Увага! Нагородження переможців та призерів "Весняного кубку з туристсько-спортивного багатоборства" та змагань з ТПТ на дистанції "КРОС-ПОХІД" відбудеться 13 травня 2014 року (вівторок) в приміщенні МЦДЮТ о 16:30.   Прохання ознайомитись з перерахованими результатами, згідно Положення про "Весняний кубок з туристсько-спортивного багатоборства" (є зміни серед переможців та призерів)

УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!

49-й туристсько-краєзнавчий зліт учнівської молоді м.Києва ПЕРЕНЕСЕНО НА ВЕРЕСЕНЬ 2014 року.


Дата,час та місце буде повідомлено додатково.

Критерії оцінювання краєзнавчих конкурсів та рекомендації з краєзнавства


В підведення підсумків виду "Особиста смуга перешкод" (командного результату) внесено зміни: До командного заліку зараховуються кращі результати 4-х учасників команди (з них не менше 1 результату дівчини) у кожній віковій групі окремо.

Протоколи змагань з ТПТ на дистанції "КРОС-ПОХІД" 27.04.2014 року

27 квітня 2014р. у Голосіївському лісі Міжнародний центр дитячо-юнацького туризму Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  провів

ІІІ етап весняного Кубку з туристського багатоборства  серед юнацької молоді м.Києва. Відкриту юнацьку Першість з пішохідного туризму «Крос-похід» серед учнівської молоді (дистанції І-ІV  класи)

У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з 38 команд, суддів та вболівальників.

Серед переможців:

Голосіївський р-н – туристський  клуб «Арабіка» при  БДЮТ;